Mijoz uchun qimmatli narsa — bu vaqtdir. Bugungi kunda Garant bank o‘z vaqti va yuqori darajadagi servisni qadrlaydigan mijozlar uchun qulay banklardan biridir.
Garant bank aksiyadorlik jamiyati 29 yillik tarixi va sohada chuqur tajribasi bilan universal tijorat banki hisoblanadi.
Garant bank bank xizmatlarining to‘liq spektrini, shu jumladan loyihalar va tashqi savdo to‘lovlarini moliyalashtirish, aktivlarni boshqarish, xususiy va korporativ mijozlar uchun naqd pul va hisob-kitob xizmatlarini, biznes vakillari uchun tarif lineykalarini, shuningdek qulay shartlardagi depozitlarni taqdim etadi.
Jismoniy va yuridik shaxslarga yuqori sifatli bank xizmatlarini ko‘rsatish uchun hozirgi kunda butun O‘zbekiston bo‘ylab 15 ta filial va bir nechta bank xizmatlari markazlari, mini-banklar, shuningdek ixtisoslashtirilgan kassa apparatlari faoliyat yuritmoqda.
garant bank, reklama
2022-yilda Garant bank noyob dizayndagi UZCARD va HUMO plastik kartalarini chiqarishni boshladi, 2023 yilda esa hamma uchun individual dizayndagi kartalarni chiqarila boshladi.
Plastik kartlarini ochish jarayoni yanada qulayroq bo‘lishi uchun Garant bank saytida onlayn-ariza qoldirish imkoniyati mavjud.
Bank UZCARD va HUMO plastik kartalaridan tashqari kobeydjeng kartalarini, shuningdek Visa Classic valyuta kartalarini chiqarishni boshladi.
Shu bilan birga, Garant bank mijozlari uchun depozitlar bo‘yicha qulay foiz stavkalarini ham taklif qilmoqda, bular:

Ценное для клиента — это время. На сегодняшний день Garant bank — это один из выгодных банков для клиентов, которые ценят свое время и удобство.
Акционерное общество Garant bank — это универсальный коммерческий банк, имеющий 29-летнюю историю и фундаментальный опыт.
Банк предоставляет весь спектр банковских услуг, включая проектное и внешнеторговое финансирование, управление активами, расчетно-кассовое обслуживание частных и корпоративных клиентов, тарифные линии для бизнеса, а также выгодные вклады. Для предоставления качественных банковских услуг физическим и юридическим лицам, в текущий момент по всей территории Узбекистана действуют 15 филиалов и несколько центров банковских услуг, мини-банков, а также специализированных касс.
В 2022 году Garant bank запустил в продажу пластиковые карты с уникальным дизайном UZCARD и HUMO, а уже в 2023 году начал запускать карты с индивидуальным дизайном для всех желающих.
Для более комфортного сервиса на сайте Garant bank есть возможность оставлять онлайн-заявки на открытие пластиковых карт.
Кроме пластиковых карт UZCARD и HUMO, банк начал выпускать кобейдженговые карты, а также валютные карты Visa Classic.